O nás

Inštruktori:

Ing. Dávid Kaiser, Expert 3:
Od roku 2008 pôsobí ako aktívny inštruktor organizácie KRAV MAGA GLOBAL (KMG). Ako prvý dosiahol na Slovensku úroveň Expert 2. Svoju kvalifikáciu si rozširoval v Maďarsku, Českej Republike a v Izraeli. V rámci Krav Magy má kvalifikáciu ako inštruktor pre civilnú sféru (Civilian Instructor), inštruktor pre detskú Krav Magu (Kids Instructor), inštruktor pre boj (Combat & Fighting Instructor) a inštruktor pre ochranu chránenej a tretej osoby (VIP and 3rd party Protection Instructor), inštruktor pre SWAT a špec. jednotky (SWAT Instructor).

Juraj Bránsky, Expert 1:
Od roku 2014 pôsobí ako aktívny inštruktor organizácie KRAV MAGA GLOBAL (KMG). Svoju kvalifikáciu si rozširoval na Slovensku, v Maďarsku a Českej Republike. V rámci Krav Magy má kvalifikáciu ako inštruktor pre civilnú sféru (Civilian Instructor) a inštruktor pre boj (Combat & Fighting Instructor).

Ing. Martin Mika, Graduate 3:
Od roku 2019 pôsobí ako aktívny inštruktor organizácie KRAV MAGA GLOBAL (KMG). Svoju kvalifikáciu si rozširoval na Slovensku a v Maďarsku. V rámci Krav Magy má kvalifikáciu ako inštruktor pre civilnú sféru (Civilian Instructor).

Náš klub KRAV MAGA WARRIOR (pôvodne Krav Maga Petržalka) funguje od roku 2009 a patrí do najväčšej a najprofesionálnejšej organizácie Krav Magy na svete, do organizácie KRAV MAGA GLOBAL (KMG) (na Slovensku je zastúpená ako KMG Slovakia). Krav Maga Warrior funguje pod spoločnosťou CARTATTOO, s.r.o. (Spoločnosť je zaregistrovaná ako právnická osoba na slovenskom športovom portáli príslušného ministerstva).

KMG je prítomná v súčasnosti vo viac ako 60-ich krajinách sveta a má viac ako 1500 inštruktorov. Sídlo KMG je v Izraeli. Hlavným inštruktorom a prezidentom organizácie KMG je Eyal Yanilov, ktorý ako jediný má na svete stupeň Master 3, čo mu bolo udelené ešte Imrichom Lichtenfeldom, zakladateľom Krav Magy. (Viac informácií ohľadne Eyala Yanilova a organizácie KMG nájdete na stránke www.krav-maga.com)